Srpen 2008

31.8.

31. srpna 2008 v 8:19 Co papám
Snídaně: 2 kaiserky, 2 mini rajčátka, cottage sýr
Svačina: 1 banán, 2 PL odtuč. tvarohu a 2 PL bílého jogurtu, posypané skořicí (měla jsem hroznou chuť na něco sladkýho :D )
Oběd: filé z tresky (zase na sucho ;) ) a příloha zelenina - čerstvá
Svačina: odtučněný tvaroh, 1 kaiserka
Večeře: nic nebude :P
Pití: voda, čaj
Cvičení: zatím 20:00 minut - 8,06 km - 183 kcal
  • plánuju cvičení ještě kolem osmé hodiny...
Váha: 55,1 kg .. tak snad už to zítra bude NATRVALO pod 55 kg

30.8.

30. srpna 2008 v 11:20 Co papám
Snídaně: bílý jogurt, nektarinka, švestky
Svačina: trocha tvrdého kozího sýra - degustace (máma vnutila)
Oběd: kuřecí plátek (na sucho pečený), bílý jogurt - lžička, 1 a půl brambory
Svačina: bílý jogurt, 4 mini rajčátka
Večeře: zeleninový salát (1 rajče, kousek okurky, 2 listy hl. salátu, trocha kys. zelí)
Pití: voda, čaj
Cvičení: jen! 20 minut - 8,02 km - 183 kcal
Váha: 55,3 kg :(
Tá váha se takhle seká už nekolik dní.. jeden den 54,9 další kousek přes 55 kg... jsem tak zoufalá :´(

Nehorázná deprese, zklamání..

30. srpna 2008 v 11:18 News (Diary?)
Včera doma nebyly dortíky.. sladké jsem v puse neměla od nějakého 12.8., co jsem se pustila do hubnutí.. neměla jsem v puse ani jedinou zmrzlinu, ledovou tříšt, čokoládový bonbon nebo chipsy.. nezhřešila jsem v tomhle ani jednou a jsem na to pyšná. I když mám doma čokolády od kamarádů... nějaké dobrůtky, ani mě to už neláká... a přesto jsem dnes na ranní váze měla zase 55,3 kg... ta váha mi tak skáče nahoru a dolů, že jsem vážně v koncích... :( holky, poraďte.. cvičím, hýbu se.. jím pravidelně a snažím se zdravě... máslo jsem nejdela taky už zhruba měsíc.. jídla si dělám na sucho.. ani olej nepoužívám. .. :( jsem zoufalá.. poraďte!! Prosím!!!
Táta se mě ptal, jestli vůbec něco jím, že jsem hrozně hubená. Dva lidi se mě ptali, jestli nedělám do modelingu. Jeden kluk mi řekl, že jsem od základy opravdu zkrásněla a máma mi řekla, že jsem jako vyžle.. tak jakto, že já v zrcadle vidím neschopnou bečku... :(

29.8.

29. srpna 2008 v 8:41 Co papám
Máminy narozeniny:.....
Snídaně: 1 kaiserka, cottage sýr, bílý jogurt
Svačina: nic
Oběd: file z pangase, 1 rajče, česnek, bílý jogurt - takovej mix :D + 1 kaiserka
Svačina: malý grep, 4 švestky, trocha bílého jogurtu
Večeře: rodinná večeře v restauraci - oslava - česnečka, zeleninové rizoto, capucino - tak co říkáte?
Pití: voda, čaj
Cvičení:
Váha: 54,9 kg :)

Potěším sebe i vás :)

29. srpna 2008 v 8:40 News (Diary?)
Dneska ráno jsem si stoupla na váhu a bylo tam oěp 54,9 kg... mám vážně skvělou náladu... měly jste pravdu... To je tak úžasnej pocit... Děkuju!!!

28.8.

28. srpna 2008 v 14:23 Co papám
Snídaně: nic
Svačina: nastrouhaná mrkev s jablkem
Oběd: fazole, rajčata, česnek, bíly jogurt - salát
Svačina: 1 zelená paprika, bílý jogurt
Večeře: hl. salát, 1 rajče, kousek okurky, bílý jogurt - salát
Pití: voda, čaj
Cvičení:
Váha: 55,2 kg :'(

Úklid.. radost...

28. srpna 2008 v 14:20 News (Diary?)
Děkuji vám všem, holky, za ty komentáře.. Opravdu mi zvedly náladu. Včera jsem se sem nedostala, protože jsem stěhovala nábytek, upravovala a montovala. Teď akorát dodělávám detaily, třídím papíry, učení, apod.. Dávám to vše na správné místo, ale můžu vám říct, že je to větší fuška, než montování toho nábytku. Zatím to tu vypadá tak nějak všelijak. Jim se na to už nemohl dívat, tak raději usnul a jelikož jsem dneska vstávala v sedm, taky bych se nejradši viděla v posteli. Jediná věc, co mě opravdu trápí je, že mi váha stojí.. nic se neděje a dokonce jsem se dneska vážila a měla jsem 55,2 kg a to jsem skoro nejedela. Možná to bude tím.. mám strach.. nechci ztloustnout. Nechci. Je paradoxní, že třeba smrti se vůbec nebojím a z toho, že ztloustnu mám panickou hrůzu.
Bolí mě záda, jak se pořád shýbám pro věci.. Ovšem.. až to bude hotové,.. bude to taková nádhera.. Těším se. Jen ať ta váha neblbne :(
A jak se daří vám? Vše v pohodě?.. Jdu teď napsat dnešní jídelák a půjdu vás všechno oběhnout, ať vím, co je u vás nového.. Ještě jednou díky za tu nesmírnou podporu.. Moc pro mě znamenáte a to vas vlastně ani neznám.. I tak děkuju!
Ještě jedna věc... Máma má zítra narozeniny.. Asi pojedeme na večeře - :( - ale mně jde o to, že pro ní nic nemám.. Vůbec nevím co! Šminek, parfémů, oblečení.. všeho má dost... :( i kosmetiky... Ale.. možná vyjde... když ukacám máminýho přítele, že ji požádá o ruku (chce to udělat i sám za sebe, jenže chce mámě koupit drahý prsten.. a jaksi nemá peníze )... já bych ho tak moc chtěla za svýho "náhradního tátu" jak já říkám.. Vážně ho zbožňuju a jsem vážně vděčná té vyšší moci, že zrovna já mám nevlastního tátu div ne lepšího, jak vlastního.. moc lidí to štěstí nemá..

Včerejší zakončení dne

26. srpna 2008 v 12:36 News (Diary?)
Včera mi dost ublížil jeden člověk. Vlastně o mně ta holka řekla, že jsem zlá, směšná a všichni na škole mě stejně nesnáší.. Dost mě to sebralo.. nechce se mi rozpitvávat, jak jsme se k tomu rozhovoru dostaly, každopádně mi zase jednou někdo dokázal, jak umějí být lidé krutí. Míchají se rádi do věcí, do kterých jim nic není a poté soudí. Dotklo se mě to. Vy si také myslíte, že jsem zlá a směšná??? :(

Lidi... já... jupíííííííííí

26. srpna 2008 v 12:11 Co papám
Snídaně: 3 malé mrkve a 2 malá jablka - nastrouhané
Svačina: no.. snídala jsem v 10:00, takže to beru i jako svačinu
Oběd: fazole, hrášek, karotka, trocha bílého jogurt - salát
Svačina: nic - zaspala jsem to
Večeře: zbytek salátu, co jsem měla k obědu, jedna mrkev, 1 jablko
Pití: voda, čaj
Cvičení:
.....chvilka napětí... .........................

Dnešní váha.. 54,9 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já jsem tak šťastná... to je neuvěřitelný


Dnešek stál.. za nic

25. srpna 2008 v 19:02 News (Diary?)
Ráno jsem jela místo mámy prodávat do našeho obchodu se šatama. Něco jsem prodala, tak to je asi jediný plus. Přijela jsem domů a vrhla se na sestavování nábytku. Náhradní taťka neměl čas. Nejdřív mi krabice spadla na nohu, takže mám asi zlomenej palec.. hrozně to bolí a mám to nateklý. Za druhý jsem zjistila, že můj kocour je velice inteligentní stvoření. Když zjistil, kam chodít svou potřebu konat já, nechal být svůj záchůdek zachůdkem a začal chodit na ten můj.. :D Hrůza... Jau.. ta noha fakt bolí. A další mínus dne? Hroznej, ale opravdu hroznej jídelníček. Fuj. Tak to by bylo asi onfo o dnešním dni.. ještě písnu večer :-*

25.8. = hrůza a děs.. :(

25. srpna 2008 v 18:51 Co papám
Snídaně: bálý jogurt, 1 celozrnná kaiserka... :(
Svačina: zelené jablko, 1 čerstvý fík
Oběd: koktl. rajčátka, 2 celozrnné kaiserky (kur*va)... pečivo zatracený...*
Svačina: nic
Večeře: nic
Pití: voda, Pu-erh
Cvičení: montování nábytku.. zatím 3,5 hod.. ale jdu ještě na skříň, takže tak další 3,5 :D
Váha: ? nestihla jsem se ráno zvážit..
* Jsem na sebe opravdu naštvaná. Nejen, že jsem si dala 3 porce pečiva za den, ale ještě jsem porušila zásadu, že smím jen dopoledne.. Oběd už je poledne :( Naštěsí to bylo celozrnný, ale to mě neomlouvá. Proto jsem po zbytek dne nic jiného nejedla.. Pečivo má tolik kalorií. Doufám, že to tím montováním - jsem úplně vyřízená! - spálím.
:( Chjo....

Jupííííí jupíííí !!!

24. srpna 2008 v 18:06 News (Diary?)
Tak jsem právě přijela z Brna. Byla jsem nakupovat v Ikee..srším radostí a nemám slov. Mám nějaké doplňky (většinu jich budu kupovat až pojedu do Phy a domů mě hodí strejda) .. teď jsem si byla pro nábytek O:) Mám vše kromě sedacího pytle a židle.. ale i tak.. maximální spokojenost.. teď už to jen smontovat.. aáááá jupíííí... A navíc... 3 hodinami opravdu vyčerpávajícího nakupování jsem taky něco spálila..

Další snění či úvaha.. nebo prostě jen psaní... ;)

24. srpna 2008 v 8:43 Plány a sny
Je hodně holek, které se rozhodly vzdát to. Ještě více je však těch, které se rozhodly přitvrdit. A tak mě napadla jedna věta při komentování článku na SB blogu. Až všechny ostatní holky na ulici budou tlustí a my budeme hubené... Budeme vyjímka, vzácnost! Holky teď neustále jedí a tloustnou. Nehlídají si váhu, ani obvod pasu a nechají to zajít nejen do "pouhé" nadváhy, ale až do obezity. Je jim to jedno. Řeknou si, že stejně žijí jen jednou, tak proč se pořádně nenajíst. Pak ale doma před spaním pláčou, že je nikdo nechce, ve škole si z nich utahují spolužáci, jsou středem posměšků a šikany. Rodiče a příbuzní mají nemístné poznámky na jejich váhu a i nejlepší kamarádka se občas bolestně zmíní. Některé to stopnou včas, některé později, ale stopnou to. Hodně věcí se vzdáváme. Když jsem byla u babičky, sešla jsem se s kamarádkou a jela k nim na pár hodin na chatu. Její máma (mají restauraci a tam jsem s babičkou byla - dala jsem si ten salát) si mě dobírala: "Ty držíš dietu, jo?" ... a měla dost uštěpačné řeči a povýšený tón. Ona byla vždy hodně hezká ženská. A její dcera jak bysmet. Ale zaráželo mě na tom to, že jim přišlo "hloupé" moje držení diety! Jako by si obě říkaly, že mě to stejně časem přejde a pak budu ještě tlustší. V dnešním světě je snad něco špatného na tom, chtít vypadat hezky, ne-li perfektně? Ona mi následně pověděla, že nemá vůli držet dietu. A tehdá mi to došlo. Já to vydržím a ona ne! Musela jsem si odříct oblíbená jídla a zavrhnout již tak milované pečivo. Vůně čerstvých koláču už mě nesmí lákat a bonboniéru k narozeninám musím schovat. Musela jsem vysvětlovat celé rodině na návštěvě, proč jím jen zeleninu - prý očišťovací den. Co jim na to jinak říct? Ale neskutečnou odměnou pro mě je, když se postavím ráno na váhu a vidím nižší číslo, než předešlý den. Když vím, že dělám něco sama pro sebe. Vždycky jsem se spíš zabývala tím, aby mé okolí bylo spokojené. Aby bylo vše fajn a zapomínala jsem na sebe. Zanedbávala jsem vše. Ano, o pleť a vlasy jsem se starala krásně. Ale co ten zbytek proboha? To nejdůležitější - postava! A když teď zhubnu a přijedu za kamarádkou, v očích uvidím závist, že já to vydržela. A popravdě řečeno mi tahle strava vyhovuje více, než hranolky a rohlíky tlustě namazané pomazánkovým máslem. A pocity, které pocítím při pohledu do zrcadla (na to pořád myslím), budou pyšné a hrdé. Je pravda, že nezdravá stravy mi chutnala.. Ale na paměti mám to, jak se budu poté cítit, až na váze bude zase víc??? Je potřeba myslet dopředu! Pak se to ovládnout dá! Ale jsme jen lidi, každý někdy selžeme...
Je to tak...

Až celá civilizace bude mít nadváhu, my budeme vzácnost.

A toho se teď budu držet. Já nechci být průměrná, nechci být obyčejná. Chci být něco víc.. A budu! BUDEME!!!!!!!!

24.8.

24. srpna 2008 v 8:25 Co papám
Snídaně: bílý jogurt, 2 rajčata, trocha cottage
Svačina: nic - nestihla jsem
Oběd: 100 g vepřových nudliček, 1 rajče, 1 paprika *
Svačina: nic - nestihla jsem :)
Večeře: 2 rajčata, kousek okurky, trocha kysaného zelí
Pití: Pu-erh, voda
Cvičení: nakupování a montování nábytku (zatím jen postel a noční stolek) .. na cross. jsem fakt už neměla a navíc je celej zabarikádovanej krabicema
Váha: 55,3 kg !!!!!! Juchůůůů ... mám radost.. fakt velikou.. o další 0,2 kg dole.. už se to blíží.
* Teď jsem na sebe celkem pyšná. Máma měla vepřové plátky - něco jako steak či kotleta bez kosti a k tomu vařila brambory. Maso naložila do bílého jogurtu a trochy koření ale nedala tam žádný olej nebo tak. Pak odešla na pc, pracovat. Vzala jsem si jednu kotletu, ořezala tuk a na sucho (100% na sucho) to zprudka osmahla. Pak zalila vodou a podusila. A jako přílohu jsem si dala místo brambor zeleninu.. to se mi celkem povedlo ;) Nebo ne?

Jdu spát... teda spíš se jen zaklubat do pelechu

23. srpna 2008 v 21:17 News (Diary?)
Jdu si lehnout a dokoukám Kate a Leopold, mám ten film ráda. Dříve jsme ho měli doma. Je mi špatně od žaludku.. :( Opravdu mě dost tlačí břicho. Co to má zase být? Dnes jsem cvičila JEN 20 minut.. to je málo.. zítra si to vynahradím.. a... snad vyjde ten nábytek.. Dobrou noc krásky.. držte se.

Zuřím, pláču vzteky ale i smutkem

23. srpna 2008 v 20:13 News (Diary?)
On mě v tom zase nechal!!!!!!!!! :( Nepřijel... nemám se tam jak dostat.. Když už jsem se konečně rozhoupala.. sakra.. co je tohle za kamaráda??? Co to má být?? Opravdu nemám právo na někoho spolehlivého??? Je to jak domeček z karet... je mi to tak líto, že tam nemůžu.. strašně moc..

Na poslední chvíli

23. srpna 2008 v 19:19 News (Diary?)
.. jsem se rozhodla,že půjdu na slučák. Zavolala jsem kámošovi a ten jel teď pro auto.. myslete na mě lidi.. mám opravdu obrovský strach.. :(

Super věc! Přepočet kalorií!!!

23. srpna 2008 v 11:46 Zajímavosti
Vždy, když cvičím na crosstraineru, lámu si hlavu s tím, kolik jsem vlastně spálila KJ a ne kalorií. Hodně potravin je uváděno v kj a popravdě se mi to nechce přepočítávat na kalkulačce a ani jsem nevěděla pořádně jak na to.. tady je bezva odkaz!!!

Before and after

23. srpna 2008 v 10:25 Zajímavosti
Tady na této stránce najdete super příběhy lidí, kteří zhubli... a jsou tam i jejich fotky ;)

23.8.

23. srpna 2008 v 9:02 Co papám
Snídaně: bílý jogurt, dvě zelené malé papriky
Svačina: rajče
Oběd: 2 lžíce polenty ( 120 g) a 250 g kysaného zelí *
Svačina: nic
Večeře: kousek okurky a kysaného zelí, 2 rajčata
Pití: voda, čaj Pu-erh
Cvičení: crosstrainer - jen 20 minut (na víc jsem dnes neměla :( ) - ujela jsem 7,99 km - spálila 182 kcal
Dnešní hodnocení (ohledně aktivit)... nic moc :(
Váha: Juchůůůůů 55,5 kg !!! A teď už to zpět nahoru nepůjde.. nesmí!!!! Ještě 0,5 kg a je to..skoro :D
* máma vařila oběd - kapr a polenta, musela jsem si vzít alespoň kus polenty.. :( ta má kalorií.. grrr... ale to kapr taky, nahradila jsem ho zelím, alespoň nějaké plus!!!