Kudrlinky

12. srpna 2008 v 11:14 |  Beauty
http://www.babinet.cz/obr2/cult1.jpg
Když chcete mít účes plný rozpustilých kudrlinek.
Rovné vlasy
Krásně zvlněné vlasy získáte natočením vlhkých vlasů na natáčky se suchým zipem. Natočené prameny vysušte fénem nebo je nechejte volně uschnout. Přednsotí těchto natáček je snadná manipulace a větší objem vlasů. Čím měnší průměr zvolíte, tím budou vaše vlasy vlnitější. Chcete-li větší objem, zvolte natáčky co největší.
Suché vlasy snadno zvlníte elektrickými natáčkami, které nahřejete a necháte na vlasech vychladnout.
Vlasy se spoustou prstýnků budete mít, když si je natočíte na úzké papiloty. Oddělujte malé pramínky, stáčejte je jako šňůrky, natočte na papilotu a ohněte konce. Až vám vlasy uschnou, papiloty opatrně vymotejte a klasy už nepročesávejte. Prsty si navlhčete gelem a vlasy jimi načechrejte.
Prstýnky z kratších vlasů získáte tak, že pramínky stočíte přes prst a připnete pinetkami. Suché vlasy nepročesávejte, jen je lehce promněte nagelovanými prsty.
Kulma
Malé pramínky natáčejte na kulmu svisle a ve stejné pozici je stahujte. Nechte vychladnout a rukama načechejte.
Rozpustilý účes vytvoříte pomocí krepovacího nástavce, který je součástí žehličky na vlasy.
Fén s difuzérem je ideální pro vysušení vlasů přirozeně vlnitých nebo natrvalených. Kudrlinky zůstanou krásně pružné.
Upleťte spoustu malých copánků a na koncích je zafixujte gumičkami. Vlasy nechejte dobře proschnout a vlnky pročechrejte prsty.

TIP od lats:

Jednou jsem si chtěla kvůli návštěvě známých hezky upravit vlasy. Mám mírně zvlněné a chtěla jsem jim dodat šmrnc. Proto jsem se rozhodla, že si je zvlním pořádně :) Bohužel moje máma má vlasy jako slámu a krade mi papiloty i natáčky. Nezbývalo mi nic jiného než improvizovat! Vzala jsem si alobal a trhala asi tak 15 cm široké kousky. Srulovala jsem je do tvaru papilotu, umačkala a rozpůlila. Měla jsem hned dva z jednoho kousku. Držely na hlavě perfektně a výsledek byl lepší, než mamčin ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama