Leden 2009

Vše ok?

31. ledna 2009 v 23:16 News (Diary?)
Dneska mi to běhání hezky vyčistilo hlavu. Sice mi ledový vzduch trochu zamával s plícema, ale v pořádku ;)
Večer jsme jeli na rodinnou večeři - já, máma a její přítel. Bylo to docela fajn posezení, jen cestou domů mě v autě přepadla nostalgická nálada.
Když jsem si v prosinci vykládala karty, asi jsem naivně doufala, že ne všechno, co mi tenkrát řekly, bude pravda. Omyl. Vystihly to (jako vždy) dokonale. A krédo na měsíc únor? Najít sama sebe znamená najít všechno. Měla bych se toho držet, ale kartám se to radí lehce :(
Teď jsme seděli všichni tři u televize a dívali se na dvd z tanečních. Místy mi to celkem sluší, musím říct, že nevypadám zase příšerně tlustě... Ale stejně :( Nejhezčí okamžik z celého dvd byl, když jsem tancovala s tátou.
Taťka má zítra svátek.
Víte, já bych ráda šla dál a nezaobírala se pořád s minulostí. Jenže já dál jít nemůžu. Člověk nemůže jít dál, dokud se nevyrovná s minulostí. A s tou já pořád vyrovnaná nejsem, i když jsem na tom lépe, než dřív. Existují věci a vzpomínky, které mě budou bolet vždy tak silně, že i největší snaha vyrovnat se s nimi, bude marná.

A víte co?... dnes mám po dlouhé době křeče. Opět. Bolí to... a já s tím nemůžu nic dělat.
Proč se všechno teď tak kazí?

Za 14 dní je maturitní ples naší školy a já chci vypadat dokonale. Vlasy jsou ok, teď ještě postava... bože můj, jak já se za ni stydím :(

Půjdu si lehnout, křeče jsou nezvladatelné. Pořád to samé dokola. Copak se z tohodle hnusu nikdy nevyhrabu? Copak už nikdy nebudu ok?

Konečně čas

31. ledna 2009 v 9:26 News (Diary?)
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla. Vůbec jsem nestíhala, chodila jsme pozdě z práce a nebo byla unavená. Nestalo se toho za poslední dobu vůbec málo. Ohledně práce je vše v pořádku, jsem ráda, že si vydělávám něco málo sama. Ohledně kluků...je to trochu zamotané. A zbytek?... povím vám příběh celého čtvrtka.

Ráno jsem šla do školy, na vysvědčení mám tedy tři dvojky. Pak mě známý odvezl autem do Pelhřimova a já zašla za svou psycholožkou. Koupila jsem jí obrovskou bonboniéru MERCI. Následně jsem šla s tátou na oběd a krásně jsme si popovídali. Vypadá to, že začne pracovat v Pze. To by bylo úžasné.
Mámu jsem viděla teprve včera - v pátek. A to byl absolutně tragický den. S jídelníčkem... no raději za poslední dny nemluvit. Přišlo mi, že jsem jedla moc.
Včera večer jsem šla za mámou k ní do bytu. Popovídaly jsme a... jako obvykle jsme se i pohádaly. Respektive ona mi vyčetla co mohla. Já odešla k sobě a psychicky se zhroutila. Přesně kvůli tomuhle jsem odsud vypadla. Byly to jen samé hádky a ponižování mé osoby. Byla jsem tak na dně... zhruba po roce jsem to nevydržela a ublížila si. A za to jsem se okamžitě nenáviděla ještě víc. Řetězová reakce? Dala jsem si ubrečená čokoládu - tu jsem následně vyzvracela, za což jsem se taky nesnášela... začarovaný kruh. Včera byl špatný den.

A dnes? Ráno jsem vstala a šla si zaběhat. Je mi krásně...
A u kadeřnice to dopadlo skvěle, pokusím se dát sem fotky. I fotky postavy... Dneska mě a mámu chce vzít mámin přítel na večeři - za výzo a tak. Nechce se mi.

A šetřím si na nový mobil... Nejraději mám LG, vydrží, nejsou poruchové, odolné a mají super výdrž i funkce...
Rozmýšlela jsem se mezi dvěma a trvalo mi to asi tak den, ale stejně ještě nejsem pořádně rozhodnutá... :) když pracuju, časem - tak do měsíce - na něj budu mít...

Pod perexem mobily ;)

Doma

26. ledna 2009 v 23:58 News (Diary?)
Jsem vyčerpaná, unavená... Zítra mám naštěstí volno, jinak bych asi padla. Nezlobte se, oběhnu vás až zítra - stoprocentně.. já jsem vážně vyřízená.... dobrou.. vstávám za 6 hodin.. jéééé :(

26.1.

26. ledna 2009 v 15:18 Co papám
Ahoj holky.

Dneska jsem si udělala moc krásné odpoledne. Byla jsem s kamarádkou po obchodech a narazila jsem na úžasné boty na podpatku. Koupila jsem si je a cítím se vážně skvěle, a to je podpatek celkem tenký. Začínám plnit další "předsevzetí" -> naučit se na jehlách ;)

Koupila jsem si ještě úpletové šaty a sukni a krásně mi to zvedlo náladu, poslední dobou ji mám docela pochmurnou.

S M jsme si napsali dnes pár sms a já doufám, že zůstaneme kamarádi, přece jen se mezi námi nic nestalo ;) Místo toho už by mi chtěl dohazovat nějakého svého kamaráda, je milý :)

A ohledně komentářů - já už vážně nevím.. nevím co to se mnou je a popravdě absolutně nevěřím tomu, že jsem nemocná. Na druhou stranu Petko, ty už máš tyto zkušenosti a víš, o čem mluvíš a já bych měla dát na Tvou radu, protože tohle už zavání průšvihem. Jenže víš, v čem je hlavní problém? Mně tohle vyhovuje. Když se na sebe podívám, řeknu si, že se ze mě stává kočka, okolí mi to jen potvrzuje. A já už nechci mít noční deprese z toho, že vypadám jak tuna sádla. Začínám se mít víc ráda. O hodně víc.

A rozhodně nechci, abyste mě utěšovaly, jak jsem hubená. Tak to vůbec nemyslím. Píšu to sem hlavně kvůli sobě. Potřebuju se z těch zážitků vypsat a tohle je můj deník. Ano, je sice veřejný, ale píšu to hlavně pro sebe, ne pro vás, nebo kvůli vašim názorům. Také je pravda, že jsem za vaše komentáře (jakékoliv) vděčná. A neodsuzuji nikoho. Na každém šprochu, pravdy trochu.

Já si ale nedokážu představit, že bych jedla jako dřív. Sladké, smažené, tučné.. zvedá se mi z toho žaludek...

A za dnešní jídelák mě v tom případě zabijete...

Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: nic

Svačina: mango, pomeranč, banán, mandarinka - už je to lepší?

Večeře: větší miska celozrnných špaget + tuňák

Události dnešního dne?

25. ledna 2009 v 23:17 News (Diary?)
Vrátila jsem se z práce a jsem po sprše.. Je mi krásně. Co všechno se dneska stalo? Shrnu to.

Ráno mi napsal M již zmíněnou sms, načež jsem mu odepsala "Nic se neděje, neboj se. Neublížil jsi mi, jelikož do tebe zamilovaná nejsem." - od té doby se neozval.. Fajn přístup, že? A co chtěl slyšet? Myslela jsem, že zůstaneme alespoň kamarádi, ale jak vidím, tudy cesta nevede.

Ráno, když jsem šla do práce, jsem dobíhala svou tramvaj a dvojice kluků mi podržela dveře, abych to stihla. Poděkovala jsem, hezky se usmála a a co jeden z nich udělal?.. plácl mě přes zadek! Zuřila jsem, taková drzost!

V soláriu jsem konečně zhnědla a mám dobrý pocit z toho, že už nevypadám jako smrtka.

Ve čtvrtek jedu domů na Vysočinu, těším se jak malá. A víte co ještě se stane ve čtvrtek (tedy kromě vysvědčení)? Zítra se objednám ke kadeřnici a jdu na blond melír a mikádo ;) Kdyžtak sem hodím fotky, abyste mě zase po delší době viděly. A další plus - zvážím se.. ale mám takový strach... určitě budu zklamaná :(

S kamarádkou se odpoledne událo hodně věcí. Nejdřív mi řekla, že jsem zhubla (juchů!) a pak si oblékla mé plesové šaty (mimochodem ona je thin, je mým vzorem, má velikost tak 34-36) a představte si, ty šaty jí padly stejně tak jako mně! Byla jsem v šoku.. Tady musí být nějaká chyba, jelikož já takhle štíhlá nejsem. Mám velmi širokou pánev -> velký zadek, široká stehna - no fuj...

Na Michala jsem si za celý den nevzpomněla.

A teď si jdu lehnout.. A ještě něco - zapomněla jsem doplnit dnešní večeři -> 3 mrkve nastrouhané+ 1 jablko nastrouhané

Dobrou noc, zítra vás oběhnu - dnes na to už nemám energii..

Super odpoledne

25. ledna 2009 v 16:44 News (Diary?)
Zašly jsme s kamarádkou do solárka, konečně jsem chytla. Koupila jsem si ještě konturku na rty a bezbarvý lesk. Doma jsem jí pak udělala vlásky. Večer jdu zase do práce... Zase budou penízky a doplním tak za dnešek utracené finance. A byste si nemyslely, já pro M nepláču, nesmutním... nic ;) Byl to jen další kluk v mém životě...

25.1.

25. ledna 2009 v 8:04 Co papám
Dobré ráno holky. Tak za 40 minut vyrážím do práce... těším se dneska do toho solária. Snad už to bude trochu vidět, pořád jsem bílá :D

Snídaně: celozrnná bageta, Lučina Linie, rajče

Svačina: nic

Oběd: miska nudlové polévky, zbytek salátu ze včera

Svačina: nic - budu s kamarádkou na kafi

Večeře:

751787955_l.jpg thinspiration image by AnasAngel10208

Všechno se tak zvláštně kazí... včera to vypadalo s M tak nadějně a víte, co mi dneska napsat?

"Ahoj ..., včera jsme přišli z toho japonského festivalu dost pozdě, tak píšu až teď. Víš, když jsem se s tebou sešel poprvé, tak jsem byl překvapen, jak jsi nádherná, ale z nějakého nepochopitelného důvodu ode mě k tobě nepřeskočila žádná jiskra, no a místo toho přeskočila včera mezi mnou a jednou mojí kamarádkou.. Mrzí mě to kvůli tobě, nechci ti ublížit, ale vztahy jsou občas nepochopitelné a hrozně kruté..."

Tak já vám nevím, slečny.. nejdřív mě políbí, dotýká se mě v kině, jak nastane vhodná chvíle a pak napíše tohle? ... "...překvapen jak jsi nádherná..." Pche.. a k čemu to? K čemu tohle všechno? K ničemu! Je mi z toho smutno. Byl to fajn kluk a měla jsme o něj zájem..

Já štěstí v lásce mít nemůžu.. prostě ne..

24.1.

24. ledna 2009 v 9:24 Co papám
Neuvěřitelné, jak ten čas letí.. je to už měsíc, co byly Vánoce. Dneska jdu od 12:00 do práce. Alespoň budou penízky ;)
Dneska se mi zdál příšerný sen o jídle.. Probudila jsem se celá vyřízená a hned se prohlížela.. V tom snu jsem se cpala čokoládou a smaženými řízky!!! Noční můra..

Snídaně: celozrnná bageta 1/2 namazaná Lučinou linie + 1 pl. Fittnes šunky a 1/2 namazaná cottage sýrem, rajče

Svačina: nic

Oběd: 1/2 salátu (celý salát = 1 velké rajče, trocha čínského zelí, 1 mrkev, hrst kuřecího masa nasucho) - snědla jsem tedy jen půlku a jsem úplně narvaná.. dneska už nechci nic jíst.. žeru jak prase.. :(

Svačina: nic

Večeře: nic

Ta snídaně na mě byla nějaká velká.. jsme úplně plná..

Chtěla jsem se vás zeptat, znáte nebo koukáte na seriál Gossip girl?... Je to natočeno podle knižní předlohy. Já se na internetu dívám na seriál a je úplně skvělý!


54.jpg Thinspiration image by Panniele

EDIT: Tak jsem dorazila z práce.. dostala jsem penízky (500,-) a zítra jdu na devátou ranní zase makat. Vrátím se tak kolem 11:00 dopoledne, pak mám mít schůzku s kamarádkou, zajdu si do solárka a možná budu mít konečně rande s M. Večer jdu opět na 21:00 do práce a budu končit stejně jako dnes..
A ještě něco.. vůbec nemám hlad.. nekručí mi v břiše, nic.. a to jsem jedla naposledy v 11:30.. pche...

23.1.

23. ledna 2009 v 16:59 Co papám
Dneska je tak pitomý den.. Ráno jsem si nechala snídani a oběd doma, jak jsem chvátala na vlak. Přišla jsem do školy a hned na to mi psal M, že dnešní rande se ruší. Jeho kamarádovi se narodila dcera, tak jsou slavit. Mrzí mě to, ale naštvaná nejsem. Chápu to. Tohle se prostě zapít musí a já si na M počkám a ráda ;)

A k jídleníčku - doma jsem si zapomněla jídlo a přijela jsem až v 17:00, protože jsem byla ještě pryč...

Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: nic

Svačina: nic

Večeře: 2 mrkve, mango

Zasloužila bych za ten jídelák pohlavek, já vím.. :( Ještě si to uvědomuju, nebojte..

22.2.

22. ledna 2009 v 15:12 Co papám
Dneska byl špatný den. Ve škole mi matikářka řekla, že přepsat už známka nejde, takže jsem měla celkem zkaženou náladu. Alespoň jsem se zapojovala do hodiny a mám u ní plusko.. Já jí ještě ukážu, nádheře!

Jinak zbytek dne byla nuda. Ve škole se nic moc nedělo, jelikož jsme měli samé suply - asi tak 3/4 učitelů chybí (mají chřipku).

Dneska odcházel třídní k doktorovi, protože na něj nemoc také dolehla, oznámil nám předem, že mám vyznamenání ;)

A další bod dne - paní vedoucí mě včera z práce poslala domů, dobrovolně.. třikrát jsem jí říkala, že zůstanu, ale ona že ne, že vidí jak hodně mám učení. Ještě mi zaplatila a jen se za mnou zavřely dveře, začala mě pomlouvat, že?..
Já jsem tak naštvaná!

Jídelníček:

Snídaně: ovesná houska

Svačina: nic

Oběd: celozrnná bulka, jablko

Svačina: nic

Večeře: 2 malá rajčata, kousek kuřecích prsou, celozrnné špagety (salát) *


Dnešní pohyb:

1 hod fitko

* vysvětlení večeře...neměla jsem hlad, ale musela jsem něco sníst, ... to víte - babičky.. :(

21.1.

21. ledna 2009 v 15:46 Co papám
Jsem tak naštvaná! Teď se mi smazal celý článek.. a ještě k tomu událost ve škole!

Měli jsme matiku asi po 14 dnech, jelikož učitelka byla nemocná, aboslutně nikdo nevěděl, co nám dala na vysvědčení. Tak jsem se jí zeptala, co dala mně (měla jsem u ní známky 1 a 2).

Odpověděla: "Učitelé mi říkali, že jsi jedničkářka, tak jsem ti dala dvojku." No to si ze mě dělá srandu? Dá mi horší známku jen proto, že nebyla ve škole? Copak já za to můžu?

Zítra mám psát test, přičemž mi oznámila, že ta známka stejně nepůjde přepsat.. Já mám na jedničku! Sakra už...

A psal mi M (ON) - alespoň něco příjemného. Moc se na mě těší, uvidíme se v pátek a v sobotu. V pátek ho jdu učit bruslit, v sobotu jdeme do Lucerny na japonský festival.

Byla jsem také ve Fannu nakoupit si kosmetiku, protože jsem měla poukázku od mámy.
Koupila jsem si lak na nehty (Bourjois) - sytě rudý, lesk na rty (Maybelline), rtěnku (Astor) a korektor (Max Factor - ten je prostě nejlepší).. tak alespoň nějaká příjemná věc.

Za hodinku mám jít do práce a mám udělat dva úkoly do školy, naučit se na matiku a na němčinu.. nestíhám slečny :( Ale já to nějak vymyslím.. pokusím se o učení v práci...

Snídaně: ovesná houska, celozrnná bulka, mandarinka

Svačina: nic

Oběd: nic

Svačina: nic

Večeře: 2 bulky celozrnné, Lučina Linie, 2 pl. šunky kuřecí dušená Fitness, velké rajče, 1/2 papriky


EDIT:

...nastal problém... Dneska mě paní vedoucí z práce poslala po hodině a půl domů, protože viděla, že nejsem ve své kůži.. učím se tu matiku, ale do hlavy mi to neleze. Já tohle učivo probírala v prváku... nepamatuju si to. V matice jsem napřed - to je asi jediný předmět...
Dostala jsem za tu hodinku a půl UČENÍ! 100,- a řekla, že v sobotu mě potřebuje v práci, protože ona jede pryč..
A představte si, že v sobotu jsem měla jít na ten festival s M a on už koupil lístky!!!!!!!!! :( Co mám dělat slečny?.. :'(

Po práci...

20. ledna 2009 v 23:52 News (Diary?)
Fuj, tedy já jsem úplně vyřízená.. ale další 200,- v kapse. Zítra jdu do práce už od 17:00, ale budu tam jen do 22:00. Dneska jsem tam byla od 21:00 do 23:00 ... z toho 1 hodinu jsem nic nedělala.. Ale stejně jsem vyčerpaná, ten úklid fakt není žádná sranda..
V pátek budu mít možná další rande :)
No nic, já si jdu lehnout... dobrou :-*

http://gliving.tv/bodydesign/wp-content/uploads/2008/04/sleep-deprivation-sleep-debt-021.jpg

Jednou takhle budu vypadat.... snad

20.1.

20. ledna 2009 v 13:11 Co papám
Dneska jsem ve škole byla krátce, hodně nám toho odpadlo. Večer možná pojedu na kafe s kamarádkou a teď se rozmýšlím, jestli nepojedu k tetě, víte které, ne?.. :) Ta, která mi vždy řekne komentář na mou postavu :) Jenže teta přijede až v 16:00 a v 18:30 mám sraz s tou kamarádkou.. tak nevím... ještě se rozmyslím.

Snídaně: ovesná houska, jablko

Svačina: nic

Oběd: nic

Svačina: jablko

Večeře: 2 pomeranče, mandarinka


Dnešní pohyb:

zase bude tak 1,5 hodinky úklid


EDIT: byla jsem u té tety. Řekla, že jsem úžasně štíhlá, že mám krásně štíhlé nohy (to nevím, kde vzala, ale bude to tím, že jsem měla sukni, tak nebyly vidět ty šíleně tlustý stehna) a že už začínám být hubená až moc, jako anorektička!!! No to snad není pravda!

Další poznatek - nedávno jsem si kupovala košili, modrou, byla mi těsná přes boky, dolní tři knoflíčky jsem prostě nedopla.. Dnes jsem je zapla!!!! Všechny a bez problému! Koukala jsem jako blázen...

19.1.

19. ledna 2009 v 15:45 Co papám
Ahoj. Tak dnešek je naprosto super. Ve škole nevím známku na vysvědčení akorát z matiky. Jinak mi vycházejí dvě dvojky, jinak samé jedničky. Takže budu mít maximálně tři dvojky! To je perfektní!
Přesně za měsíc je mi 18 let. Tedy, to to uteklo!
Dnes jsem si došla konečně koupit novou mp3 a jsem opravdu velmi spokojená. Dolů hodím obrázek. Pak jsem si udělala radost a koupila si větší kabelku na učení, už byla potřeba...
Večer mám rande ve fitku a jsem z toho dost nervozní. Celou dobu jsem si myslela, že je mu přes 23 let,.. to jsem se tedy trefila - je mu 29 :)

http://www.techgadgets.in/images/iriver-e100-mp3-player.jpg


Snídaně: zakysaný nápoj Activia, ovesná houska

Svačina: nic

Oběd: ovesná houska

Svačina: nic

Večeře: salát hrst celozrnných špaget, 2 malá rajčata, 1/2 papriky, kousek okurky

EDIT: rande bylo bezva, krásně jsme si zacvičili a nakonec jsem opět dostala pusu :)

Dnešní pohyb:

1,5 hodiny fitko

Nejsem anorektička!!!!!

18. ledna 2009 v 23:25 News (Diary?)
Teď jsem se vrátila z práce, jsem vyčerpaná.. dnešní pohyb tedy dohromady činí - 5 hodin náročného úklidu. Zítra mám rande a jdeme do fitka, ani nevím, možná jsem to sem už psala. Když jsem šla dnes z práce, stala se mi hezká věc.. Taxikář mě svezl zadarmo a ještě jsme pokecali :)

A k nadpisu toho článku. Nejsem anorektička. Nemůžu být a víte proč?... protože jím, žeru. Cvičím tak akorát, i když dneska jsem tomu pohybu moc nedala. A další věc - nelezou ze mě kosti, mám velikej zadek, tlustý stehna ....

V obličeji jsem možná hezká, možná mi lidi říkaj, že mám hezkou postavu, možná se klukům líbím.. ale nelíbím se sobě!!! A s tím žít nemůžu, protože dokud nebudu mít ráda sama sebe, bude pro mě každý den trápením. A já si chci život užívat. Takže zhubnu a budu se mít ráda... konec diskuze..

Dobrou noc

Depka..

18. ledna 2009 v 20:16 News (Diary?)
Zase to na mě jde. Jsem tlustá!!! a jak... Je mi špatně a bolí mě břicho... sakra... nesnáším se. Navíc mám mentruaci, za prvé mám větší chuť k jídlu a za druhé jsem tak nafouklá, odulá... no prostě vypadám jak balon. Strašný :(

18.1.

18. ledna 2009 v 13:49 Co papám
Takže něco málo o včerejšku. V práci jsem se ráno docela nadřela, tak 1,5 hodinky náročného úklidu, pak jsem až do osmi do večera seděla a četla si. Nakonec jsem dělala zase větší úklid a skončila v 22:15. Dostala jsem 700,- což je bomba za tam málo práce. Přečetla jsem asi tak 1/3 knihy Jana Eyrová. Zatím se mi tak kniha moc líbí.
Zítra jdu na další rande, jdeme spolu cvičit, moc se těším. A během týdne půjdeme bruslit na Štvanici - zimní stadion v Pze.
Dneska jsem šla do práve na devátou a tři hodiny jsem uklízela v maximálním zápřahu. Určitě jsem něco spálila, protože to byla vážně fuška. Dostala jsem další 400,- a večer na devátou jdu znovu. To dostanu také tak nějak 200-400,- Kč. A ještě jsem si po práci skočila do solárka ;)

Snídaně: 4 knuspi sýrové, 1/2 cottage sýru, 2 pl. dušené Fitnessšunky

Svačina: nic

Oběd: salát kousek brokolice, 2 malá rajčata, kousek okurky, malá žlutá paprika, bílý jogurt

Svačina: nic

Večeře: pomelo, 2 pomeranče, jablko


Dneska se stydím... zase je toho jídla moc...SAKRA UŽ!

Slečny moje... :)

16. ledna 2009 v 22:49 Co papám
Dnešek byl tak náročný! Ani nemám slov. Ve škole jsem si zase pojistila zkoušením jednu 1 a to z marketingu. A jak se povedlo odpoledne? Solárko bylo naprosto perfektní, těším se, až tam půjdu znovu (pozítří). A fitko? Už dlouho mi nebylo tak fajn, potřebovala jsem to a navíc tohle fitko je tak luxusní, že by každému spadla čelist. Je to hotelové fitness, hotel má i bazén a právě tam já budu pracovat, takže časem budu mít vtup do bazénu asi zadarmo ;) Z toho mám neuvěřitelnou radost. Dneska jsem se už senámila s lidma, co tam pracují, fajn mladý kluci a jedna paní. Práce bude v pohodě, akoárt občas vytřít mokrou podlahu a skřínky. Takže se tam opravdu můžu v klidu učit nebo si číst.
A ptáte se na rande? Byli jsme v kině, na procházce na vyhlídce, odkud je vidět krásně celá Praha a nakonec? Nakonec mne políbil. Ještě teď jsem z toho v sedmém nebi. A slečny... zakoukávám se. Opravdu hluboce. Snad to tentokrát bude mít lepší průběh, než můj minulý vztah... tenhle kluk za to totiž stojí - doufám.

Do práce jdu zítra poprvé od 9:00 do 21:00 ... to bude fuška.. ale ty penízky.. no jéje...

Snídaně: zakysaný nápoj Activia, 2 ovesné housky (jsou tak dobré!)

Svačina: nic

Oběd: jablko, celozrnná bageta (jen pečivo)

Svačina: nic

Večeře: jablko - no vlastně ani ne celé, tak půlka jablka... chvátala jsem

Dneska mi přijde, že jsem toho snědla vážně hodně...


Holky, dneska mi kamarádka pochválila postavu! A co víc? Kalhoty, které jsem si kupovala před Vánoci a byly mi těsně přes zadek a boky mi jsou volné!

Dnešní pohyb:

2 hodiny tělocviku
opravdu hooodně chůze
1 hodina fitko


Tak bych si přála, aby byl M (ON) konečně ten, ta má láska, to moje štěstí... ale ze tří schůzek to vážně posoudit nemohu. Jediné co vím je, že je to úžasný člověk, hodný, laskavý a přející. V něm se nepletu, v něm ne.

Dobrou.. a stejně jsem děsně jedla :(

Přiznání

15. ledna 2009 v 20:55 News (Diary?)
Slečny, dnes žádný pohyb bohužel, protože jsem absolutně nestíhala. Teď jsem byla na kafi s kamarádkou a mou mámou. A nastala situace, které jsem se bála. Má kamarádka si dala pár cigaret. A já umírala touhou zakouřit si. Nakonec jsem si uvědomila, že máma má právo vědět, co se se mnou děje. Tak jsem jí to přiznala. Řekla jsem jí, že kouřím. Ona mi odpověděla, že to tušila. A dál jsme to nerozebíraly. Řekla, že mi nemá co nadávat, jelikož ona kouřila taky.

Zítra jdu s tou kamarádkou do solárka a pak do fitka. Večer mám pak rande :)

A je mi špatně, ze mě... z jídla.. fuj... :(

Přijdu si jako tlustá machna...

15.1.

15. ledna 2009 v 16:15 Co papám
Krásný den přeji. Dnešek byl náročný. Tu seminární práci jsem obhájila. Ale s odřanýma ušima. Na vysvědčení mi dá za 1, ale v druhém pololetí u mě zpřísní... ale co... :) to je mi fuk.
Z němčiny mám dvojku, to mi vůbec nevadí, jelikož na bývalé škole jsem sice měla za 1, ale neuměla jsem absolutně nic. Tady mám za 2 a tak jsem pokročila, že tu lehkou maturitu snad zvládnu ;)

Jinak je potvrzeno, na přelomu února a března jedu na 14 denní stáž do Norska. Opravdu se velice těším.

Vysvědčení tedy zatím vypadá na dvě jisté 2, pár předmětů ještě nevím.

Zítra jdu s NÍM do kina na Výměnu. Večer mi ještě psal sms, že se na mě těší :) No a dneska jdu s mámou za kamarádkou. V sobotu v 9 ráno jdu do práce.

Snídaně: nic

Svačina: ovesná houska (vynikající!), malý pomeranč

Oběd: celozrnný rohlík (malý), malé jablko

Svačina: nic

Večeře: nic