Únor 2009

26.2.

26. února 2009 v 14:21 Co papám
Tak už mám skoro zabaleno, padla na mě cestovní horečka, jsem celkem nervózní. Přece jen je to na 14 dní. Norsko - školní stáž. Odlétáme zítra po poledni. Uuuuf...

Dneska spím u přítele, chceme se pořádně rozloučit, navíc je tak moc hodný a odveze mě zítra na letiště.

Ve škole jsme neměli dnes výuku, byli jsme se podívat v restauraci, kde budeme dělat praxi (je tak luxusní, že se tam budu až stydět) a pak v Národním muzeu na výstavě První republiky. Bylo to celkem zajímavé.

Dnešní jídelníček:

Snídaně: bílý jogurt, müsli, hrst piškotů

Oběd: polévka, celozrnný rohlík + Lučina

Večeře: celozrnná vřetena, sýr a trocha kečupu

19:00 - jedu k příteli.. tak se mějte...
z54113651.jpg thinspo image by xepinephrinex

25.2.

25. února 2009 v 17:34 Co papám
Ahoj. Dneska celkem v pohodě den, zítra si pospím, máme od půl desáté. Lítala jsem dneska celé odpoledne po úřadech, kvůli těm dokladům. A jinak ten nový telefon je perfektní :)

Dnešní jídelníček:

Snídaně: celozrnný rohlík, jablko

Oběd: celozrnný rohlík, 2 mandarinky

Večeře: polévka, miska celozrnných těstovin, tuňák, sýr

spo1.jpg thinspo image by lovelyaddict33024.2.

24. února 2009 v 20:43 Co papám
Dneska si přijdu jak tlustý vepř.. A už mám telefon. Nádherný, asi o 1500,- levnější a přitom má stejné funkce. Byla jsem také s přítelem v kině na filmu Pohádky na dobrou noc (film pro děti s A. Sandlerem), ale bylo to super oddychové a bavilo mě to.

http://hillos.info/wp-content/uploads/2008/08/lg-kc550.jpg

Můj nový telefon - LG KC 550, je vážně skvělý!

Dnešní jídelíček:

Snídaně: jablko, celozrnný rohlík

Svačina: nic

Oběd: jablko

Svačina: nic

Večeře: polévka, banánová miska 2 banány, bílý jogurt a hrst piškotů

Vrací se to

23. února 2009 v 21:45 News (Diary?)
Bude to už pět let.. pět dlouhatánských let... Tenkrát se to tak pos*alo. A táhne se to se mnou pořád. Za celý rok u psycholožky jsem to nedokázala říct. Ani nemá tušení. Já už nevím, co s tím mám dělat. Neumím to v sobě udusit, zapomenout, ale neumím to ani nikomu říct. Všichni by určitě řekli, že jsem si za to mohla sama. Stačí jen malá vzpomínka a rozklepu se. Proč se to vrací teď, když jsem tak šťastná? Když se mě přítel ptá, proč jsem zamklká, nedokážu mu říct proč.

Shrnutí posledních dnů

23. února 2009 v 18:17 News (Diary?)
Ahoj holky, zase jsem tu dlouho nebyla viďte? Na ples jsem nakonec šla, byla to super akce, přítel si mě tam hezky chránil, protože pár kluků po mně vyjelo :D Doma mi udělali oslavu, to mě překvapilo. Také mě překvapily dárky. Dostala jsem 8.000,- + kreditní kartu, tílko, šminky, knihu a ještě pár věcí.
Hodně jsem přemýšlela a ten telefon, o kterém jsem vám říkala, si asi kupovat nebudu. Nechci tolik zbytečně utrácet, myslím, že levnější telefon mi bude bohatě stačit, stejně s ním budu jen smskovat a volat, nepotřebuji nějaké extra funkce. A jak se znám, za další dva roky si pořídím nový telefon, ne-li za rok, protože mi ho T-mobile nabídne :)
Už se cítím trochu lépe, ale přibrala jsem. Do oblečení se vejdu, zase tolik kil nahoře nemám, ale věci jsou mi těsnější a je to sakra nepříjemné, takže musím zase zabrat. Dneska jsem byla asi po 14 dnech ve škole, bylo to v pohodě. Jinak s přítelem to je lepší a lepší, v sobotu za mnou přijel domů na Vysočinu, zůstal u mě do neděle, bylo to krásné. K narozeninám mi dal úžasný parfém DKNY (červené jablíčko), strefil se do mého stylu :)
Mám docela deprese z toho, že jsem přibrala, jsem na sebe naštvaná.
V pátek odlétám na 14 dní do Norska, takže tu dlouho nebudu :( Budete mi chybět!

Hodím vám sem fotku nově vybraného telefonu, večer vás oběhnu.

Snídaně: ovesná houska

Svačina: celozrnný rohlík

Oběd: nic

Svačina: polévka, celozrnný rohlík s Lučinou Linie (opožděný oběd)

Večeře: miska celozrnných špaget s tuňákem a sýrem (jedla jsem docela pozdě)

18.2.

18. února 2009 v 12:24 Co papám
Ahoj slečny, s přítelem je to lepší a lepší, hlavně to nezakřiknout. Pořád mi není nejlíp, cítím se unavená, pobolívá mě břicho a žaludek.
Zítra je školní ples, chtěla bych tam jít, ale ještě nejsem rozhodnutá. A navíc - zítra je mi 18 let. Wow. Vzpomínám, jak jsem se jako malá holka na tenhle den těšila a teď necítím absolutně nic...

Snídaně: bílý jogurt, 2 malé banány, hrst piškotů, sušených banánů a vloček

Svačina: nic

Oběd: polévka, 2 rohlíky s Lučinou Linie - tak mě vytáčí, že nesmím celozrnné pečivo :(

Svačina:

Večeře:

Vyděšená

16. února 2009 v 11:03 News (Diary?)
Ahoj... holky, je to v háji. Byla jsem u doktora a musím na gastroskopii. Už mi je jednou dělali, je to hnus. Strčí vám takovou hadici s kamerou do krku a jedou až do žaludku... fuj! Mám strach, ale jsem holka statečná, to zvládnu!

Přítel je úplně úžasný, jak ten mě drží. Vážně jsem tak šťastná jen díky němu.

S mámou je to teď úplně v pohodě, jsem za to ráda. Dokonce má v plánu pokárat prarodiče, jak se ke mně chovají, jelikož kvůli svým zdravotním problémům s břichem - psychosomatické potíže - musím mít klid a nebýt ve stresu. Oni mi teď dávají zabrat, proto mám zase takovéhle potíže s bříškem a žaludkem. Holt na to děsně trpím :( Nebude to jídlem, je to nervama.. Bohužel.

Tak snad se to časem srovná.

Dnešní jídelníček:

Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: polévka, rohlík, plátek šunky

Svačina: 2 banány, jogurt, hrst piškotů a vloček

Večeře: nic

EDIT: Slečny.. okradli mě :'( V kině! Seděli jsme s přítelem v poslední řadě naproti východu z kina, když film skončil, někdo vystihl situaci a obral mě - vzal mi kabelku a škoda je přes 6.000,- (ukradl mi dva telefony, peněženku - 600,- hotovost, doklady, permanentku do fitka za 1000,-, legitku na mhd za 700,- ...) No hrůza, co vám mám povídat..

Ale teď příjemnější věc - s přítelem jsme šli na policii, choval se úžasně, skvěle.. nepopsatelně mě podržel a film Yes man stál za to ;)

Zítra prohlídka

15. února 2009 v 22:18 News (Diary?)
Ahoj slečny.. mám opravdu hodně novinek.

První: s tím klukem jsem se dala dohromady. Vážně je naprosto skvělý, hodně mi zamotal hlavu a srdce. Uvidíme, jak se to vyvine dál, ale jsem díky němu hodně šťastná už teď. Vím, že už teď v něm mám obrovskou oporu v hodně věcech.

Druhé: přibrala jsem!!!! Jsem z toho tak naštvaná. Ve čtvrtek je školní ples, jdu na něj s přítelem a já přiberu! Sakra! Cítím na sobě všechny ty špeky, áááá. Musím začít něco dělat!

...nevím ani, kolik jsem přibrala, jelikož jsem jak balón kvůli menstruaci...

Třetí: zítra jdu na kontrolu. Mám trochu strach, asi mi napíše doktor nějaké prášky - zase!

Čtvrtá: moc teď nevycházím s prarodiči, zase padly věty typu, že jsem stejná mrcha a stejně zlá jako můj otec... jak já je za tyhle věty proklínám!

Jdu do hajan.. zítra dám vědět a konečně i snad jídelníček..

Absence

13. února 2009 v 20:34 News (Diary?)
Ahoj všichni. Omlouvám se, že jsem to poslední dobou trochu flákala. Nastaly zdravotní problémy. Silné. Jelikož cokoliv jsem snědla, šlo ven - alespoň malá část z toho, každý večer se mi udělalo zle a bylo to. Až dnes jsem si došla k doktorovi a asi mám zánět žaludku. Smím jíst jen bílé rohlíky (ach jo!), bílou rozvařenou rýži, banány, bramborovou kaši a polévky..
Snad se z toho brzo vyhrabu.. ale vyděsilo mě to, co vám mám povídat. Jestli tohle jsou příznaky mého stravování, tak to mě teda podrž :(

V pondělí jdu na kontrolu, mimochodem asi jsem přibrala, cítím se dost odulá, možná to bude i tím, že očekávám v nejbližších dnech menstruaci...

A někoho jsem poznala.. někoho hodně zajímavého.. Ale o tom asi zítra.. jdu si lehnout, jsem pořád tak unavená...

11.2.

11. února 2009 v 12:02 Co papám
Ahoj slečny, omlouvám se, že jsem tu dva dny nebyla. Předevčírem jsem totiž spala u kamarádky a včera jsem toho měla nejdřív hodně, večer jsem si dala večeři a zvracela. Nějak se mi po tom jídle zvedl žaludek, tak jsem dnes doma.

Mimochodem včera odpoledne, to mi ještě bylo dobře, jsem měla schůzku s jedním kamarádem... byla moooc fajn :)

Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: písmenková polévka, celozrnný rohlík + trocha bílého jogurtu (asi tak 3 lžíce :D)a 1/2 malé mrkve

Svačina:

Večeře:

8.2.

8. února 2009 v 13:33 Co papám
Dobré ráno, dneska jsem spala jen do půl desáté... :/


Snídaně: 1 a 1/2 banánu, bílý jogurt, hrst ovesných vloček a rozinek

Svačina: nic

Oběd: nudlová polévka, 2 Fit bulky s Lučinou linie, 2 malá rajčata

Svačina:

Večeře:

http://help.com/user-avatars/user-photo-205751-82684.gif

Vy víte, že jste mou zpovědnicí... tenhle blog je a vy jste něco jako kamarádky?, kterým tohle na dálku sděluju. I když můj způsob udržování nebo snižování váhy není ideální, já už to asi jinak neumím. Rozhodně o sobě nemůžu říct, že bych byla úplně zdravá. V hlavě mám kvůli jídlu nepořádek, to vy všechny víte. Prosím, berte mě takovou jaká momentálně jsem.7.2.

7. února 2009 v 13:09 Co papám
Dobré ráno... dneska mám volno a zítra také.. udělám si pěkný víkend :P Dneska jsem spala až do půl jedenácté, to byla slast :)
Během oběda jsem se podívala na film Něco jako láska - krásné *in love*

Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: písmenková polévka, celozrnné špagety s tuňákem a sýrem, zelenina 2 rajčata, červená paprika

Svačina: nic

Večeře:
http://4.bp.blogspot.com/_6AJrOVYZAYg/SRkUOK8UqSI/AAAAAAAACZA/JSCERXKCdqs/s320/z155188300.jpg

6.2.

6. února 2009 v 18:11 Co papám
Potěším vás, ale sebe jsem dneska nepotěšila.. je mi zle!!!

Snídaně: slunečnicová bulka, celozrnný šnek

Svačina: nic

Oběd: 2 celozrnné housky + Lučina Linie, rajče, polévka nudlová

Svačina: jablko

Večeře: ovocný salát 2 malé banány, 2 kiwi, 2 malinké pomeranče - velikost golf. míčku - a nekecám, bílý jogurt, hrst rozinek a ovesných vloček

... je mi zle... cítím se plná k prasknutí... zvedá se mi žaludek.. tak.. spokojené dámy?
Já už takhle jíst nemůžu... mně vyhovuje 2-3 jídla denně.. a hotovo :(

5.2.

5. února 2009 v 11:46 Co papám
Dobré ráno :) Dneska jsem nešla do školy, nebylo mi dobře, navíc alespoň pomůžu s přípravou oslavy. Večer jdu do solárka a do fitka. Dneska dopoledne jsem byla s kamarádkou v Rossmannu, ušetřila jsem asi 50,-, jelikož jsem si koupila od Miss Sporty Be conected (stíny, korektor + spojovák) a paní pokladní mi započítala jen ty stíny :D

Spala jsem dnes až do půl desáté, je mi krásně...

Snídaně: nic (spánek)

Svačina: nic (sprcha, úprava zevnějšku a schůzka s kamarádkou)

Oběd: 2 celozrnné bulky + Lučina Linie + 2. pl. šunky, písmenková polévka (domácí)

Svačina: nic

Večeře: nic

Tak do fitka se nejde, za prvé strejda, s kterým chodím nechce jít a já jsem děsně unavená,... všechny znáte příčinnu, no což... dneska se pořádně vyspím a zítra už budu zase v pohodě.

A odpověď pro Sáru: Díky za komentář. Ať už jsem hloupá, nebo ne, jím a žiji si po svém. A jestli si myslíš, že článkem o tom, jak můžeš jíst vše a jsi krásně štíhla a tak dále, mě přiměješ k tomu, abych začla víc jíst, tak neboj - až budu mít hlad, najím se...

Nechci tu oslavu.. je to povrchní, tak povrchní! Během celého roku se tahle rodina hádá, nebaví se spolu, není upřímná.. a jedny narozeniny mají být záminkou, aby se všichni sešli.. hezké.. vážně..

EDIT: chcete vidět krásný příklad toho, jak jídlo hraje všude roli?

Babička: "..., pojď se najíst. Dáš si kaši?"
Já: "Ne, děkuju babi."
Babička: "A kousek kuřete?"
Já: "Zatím ne, nemám hlad." - nelhala jsem, nemám hlad ani chuť
Babička: "Pojď jíst, dělej. Děda má narozeniny, copak ho nemáš ráda?"
Já: "Copak se můj vztah k dědovi dá měřit tím, kolik toho na pitomý oslavě sním?"

.... tohle bude krušný večer... :'( Je mi do breku..

4.2.

4. února 2009 v 17:18 Co papám
Ahoj holky. Dneska jsem se nechala vyzkoušet z matiky - dostala jsem za 1 :D Jí jí tedy dávám :D

Škola mi utíkala pomalu, za chvíli jdu do práce a vůbec nemám náladu ani chuť. V 14:45 jsem přišla domů a hned si lehla. Spala jsem dvě hodiny!

Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: banán

Svačina: nic

Večeře: nudlová polévka, salát banán, kiwi, pomeranč, jablko, bílý jogurt, trocha ovesných vloček

Zítra má děda oslavu 65. narozenin, takže zase bude rodinná sešlost + hory jídla. A mně je to fuk, protože si nemyslím, že budu mít chutě..

Jdu se připravovat do práce. Mně se tam tak nechce, jsem unavená...

3.2.

3. února 2009 v 17:51 Co papám
Ahoj.. dneska jsem dostala ve škole dvě 1 z matematiky a ještě jsem vysvětlovala látku polovině třídy, učitelka to jaksi nedokázala :D No, dávám jí dost jasně najevo, že 2 z matiky byla chyba ;)
Dneska jsme měli školu do čtyř, bylo to velmi náročné :)
Navíc jsem během polední přestávky stihla kamarádku doučit svou vypravěčskou povahou marketing a ona dostala za 2, děkovala mi celý zbytek hodiny :)

Dneska jsem jedla hodně...

Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: nic

Svačina: hroznové víno

Večeře: celozrnná bageta + 2 plátky kuřec. šunky + trocha ricotty na pomazání


Měla jsem jít dneska do práce, ale bylo to odvoláno, tak jsem napsala obratem kamarádovi, že bychom mohli zajít do kina :) Teď zrovna vybíráme, na co půjdeme ;)

2.2

2. února 2009 v 20:16 Co papám
Ahojky holky... dneska jsem byla navštívit tetu... a byla jsem v šoku! Když se na sebe podívám do zrcadla, jasně bych řekla, že za ten prodloužený víkend, co jsem byla doma, jsem přibrala.. a já k ní přišla a ona na mě: "..., Ty jsi zase zhubla? Ježiš... ale vážně." - do toho se přidala babička, že jsem anorektička. Já jim řekla, že jsem nezhubla ani gram a ony, že prý mají oči... Celou dobu do mě nutily jídlo, vzala jsem si akorát půlku papriky...
Ale já nezhubla!!!

Nerada lžu,... ale dneska to jinak nešlo. Babička se mě vyptávala, co jsem celý den jedla, lhala jsem, jak když tiskne :(Snídaně: nic

Svačina: nic

Oběd: nic

Svačina: nic

Večeře: 1/2 papriky, nudlová polévka, kousek kuřecího masa